خرید آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی 

قیمت : تومان

برند : ایران گام

خرید پستی آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی 

قیمت آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی

جاده رویاها» نام آلبوم موسیقی است که در سبک پاپ توسط سیروان خسروی» اجرا شده است. علاوه بر سیروان خسروی»، آهنگسازی این آلبوم را شهاب رمضان»، امید جامع»، نیما رمضان»، مهدی یراحی» و آرمیتا فهیمی» بر عهده داشته‌اند. خسروی» علاوه بر خوانندگی و آهنگسازی آلبوم، در تنظیم قطعات نیز با علی بیرنگ» همکاری داشته است. این آلبوم شامل 11 قطعه به نام‌های نه نرو»، اینم می‌گذره»، بی‌قرار»، روزای رویایی»، دوست دارم»، جاده»، اگه تو مال من نیستی»، بارون پاییزی»، آخرین روز»، من عاشقت شدم» و خداحافظی» می‌شود. سیروان خسروی» از خوانندگان محبوب و موفق سبک پاپ و راک است که تاکنون دو قطعه از وی با نام‌های نه نرو» و ساعت 9» موفق شده‌اند در جدول موسیقی رادیوی هلندی فانکس» (Funx) رتبه 1 را به دست آورند. همچنین او ترانه Stay Here Tonight» از آهنگ‌های انریکه ایگل» (Enrique Iglesias)، خواننده اسپانیایی را با همکاری وی بازسازی کرده است. آلبوم موسیقی پاپ جاده رویاها» به خوانندگی، آهنگسازی و تنظیم سیروان خسروی» شامل 11 قطعه با حمایت موسسه فرهنگی هنری ایران گام» و هنر شهر» منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

جاده رویاها» نام آلبوم موسیقی است که در سبک پاپ توسط سیروان خسروی» اجرا شده است. علاوه بر سیروان خسروی»، آهنگسازی این آلبوم را شهاب رمضان»، امید جامع»، نیما رمضان»، مهدی یراحی» و آرمیتا فهیمی» بر عهده داشته‌اند. خسروی» علاوه بر خوانندگی و آهنگسازی آلبوم، در تنظیم قطعات نیز با علی بیرنگ» همکاری داشته است. این آلبوم شامل 11 قطعه به نام‌های نه نرو»، اینم می‌گذره»، بی‌قرار»، روزای رویایی»، دوست دارم»، جاده»، اگه تو مال من نیستی»، بارون پاییزی»، آخرین روز»، من عاشقت شدم» و خداحافظی» می‌شود. سیروان خسروی» از خوانندگان محبوب و موفق سبک پاپ و راک است که تاکنون دو قطعه از وی با نام‌های نه نرو» و ساعت 9» موفق شده‌اند در جدول موسیقی رادیوی هلندی فانکس» (Funx) رتبه 1 را به دست آورند. همچنین او ترانه Stay Here Tonight» از آهنگ‌های انریکه ایگل» (Enrique Iglesias)، خواننده اسپانیایی را با همکاری وی بازسازی کرده است. آلبوم موسیقی پاپ جاده رویاها» به خوانندگی، آهنگسازی و تنظیم سیروان خسروی» شامل 11 قطعه با حمایت موسسه فرهنگی هنری ایران گام» و هنر شهر» منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

تصاویر بیشتر

خرید آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی ارزان , آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی با قیمت ارزان , خرید ایران گام ارزان , ایران گام با قیمت ارزان , خرید پستی آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی ,خرید اینترنتی آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی, خرید آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی با قیمت ,خرید آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی فقط ,خرید ایران گام آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی ,خرید ایران گام با قیمت ,kharid آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی, gheymat آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی  

ارزان سرا

آلبوم موسیقی هفت گاه معلق - فرخزاد لایق

آلبوم موسیقی گذشتن و رفتن پیوسته اثر گروه بمرانی

آلبوم موسیقی لحظه های بی هوا - میثم مروستی

آلبوم موسیقی سوء تفاهم اثر رامین بی باک

آلبوم موسیقی توت فرنگی وحشی اثر رابرت مایز

آلبوم موسیقی جاده رویاها اثر سیروان خسروی

آلبوم ,موسیقی ,سیروان ,اثر ,جاده ,رویاها ,آلبوم موسیقی ,رویاها اثر ,جاده رویاها ,اثر سیروان ,موسیقی جاده ,خرید آلبوم موسیقی ,مشاهده جزئیات محصول ,بارون پاییزی»، آخرین ,پاییزی»، آخرین روز»،
مشخصات
آخرین جستجو ها